ÚVOD {novinky}

 

 


 


 

 


Budujeme vaše bezpečné a pohodlné domovy.....

pomáháme Vám ušetřit za drahé energie a zvyšujeme Váš konfort bydlení

Naše skladové zásoby, denně pokrývají okamžitou potřebu našich zákazníků z celého Česka. Naši technici denně namontují desítky stavebních výplní a technická podpora denně zodpoví na desítky dotazů klientů. Než Vám nabídneme výrobky k prodeji, naši specialisté je dlouho testují, podrobují pevnostním a zátěžovým zkouškám. Jsme jednička ve svém oboru a proto se Vám vyplatí být naším klientem.

Naše výrobky patří ke špičce ve své třídě. Absolutně originální řešení nadčasových zaoblených profilů, Německé a České výroby. Dodáváme okna a dveře z profilů 6-ti komorových (min.tloušťka-80 mm) až do 8-mi komorových systémů (nin.tloušťka-90 mm), díky zaoblené hraně stanovuje, nový aerodynamický nadčasový design. Jako první jsme začali dodávat na Evropský trh plastová okna pro pasivní domy s koeficientem prostupu tepla 0,7 2/mK. Naše garážová vrata ALUTECH, disponují taktéž zesílenými komponenty pro vyšší bezpečnost. Osazené panty ze silného nerezového plechu, Vám vydrží věčnost.......


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).