AKCE A SLEVY

AKCE zima 2021: Je zaměřena na veškeré plastové okna 66%. Koncový zákazník muže využít tuto slevu v období od 1.12.2020 do 1.4.2021. Slevy a akce nelze kombinovat a na již zlevněné produkty.

AKCE 100% LEVNĚJI (AKCE STOPROCENTNĚ LEVNĚJI): Je zaměřena na zákazníky, kteří chtějí ušetřit co nejvíce a hledají mezi firmami tu nejvýhodnější nabídku. My jsme schopni zákazníkovy nabídnout jak nejlepší cenu, ale také o třídu lepší kvalitu okna nebo dveří, například: konkurence Vám nabízí 5-ti komorový profil a my Vám dáme 6-ti komorový profil nebo 6 centimetrový profil a my Vám dáme 7,6 centimetrový profil, také nabízíme lepší kování pro naše okna MACO Multi-matic NEW, toto kování Vám zabezpečí Vaší domácnost proti vloupání a lepší bezúdržbový provoz oken. Náš dotační program spočívá na úplné naplnění naší výroby oken a dveří a proto Vám zaručíme tu nejnižší cenu od konkurence. Slevy a akce nelze kombinovat a na již zlevněné produkty. 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).